Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble

wrz 3
Posted by

Fotelik PebbleFotelik samochodowy Pebble marki Maxi-Cosi to fotelik przeznaczony dla najmłodszych dzieci ważących od 0 do 13 kg czyli grupy fotelików ECE 0/0+.

Praktyczny fotelik samochodowy Maxi-Cosi bardzo dobrze spełnia się w roli kołyski dla dziecka, jak i nosidełka. Stabilna i wygodna w noszeniu przez opiekuna rączka zapewnia jednocześnie duże bezpieczeństwo i łatwość obsługi fotelika przez rodziców.
Najwyższe standardy bezpieczeństwa zapewnia trzy punktowy pas bezpieczeństwa, mocna w konstrukcji obudowa oraz odpowiednio wyprofilowana wkładka i zagłówek, który zapewnia dziecku jednocześnie maksymalny komfort.

Fotelik Pebble można łączyć z wózkami spacerowymi Maxi-Cosi, co potwierdza jego uniwersalny charakter.

Parametry fotelika Pebble marki Maxi-Cosi:

Walory fotelika zostały nagrodzone na targach w Kolonii, gdzie doceniono innowacyjne rozwiązanie fotelika, jakim jest  system obsługi pasów bezpieczeństwa.

Fotelik Maxi-Cosi został również wysoko oceniony przez instytucje zajmujące się badaniami i oceną fotelików samochodowych. W testach brano pod uwagę m.in. foteliki samochodowe Recaro, Concord, Fair i wielu innych producentów. Instytucja ADAC przyznała mu noty 4 w skali 1 do 5 za:

  • bezpieczeństwo,
  • praktyczne zastosowanie,
  • komfort dziecka,
  • łatwe utrzymanie czystości.

Instytucja Autoliitto przyznała fotelikowi notę 4 w skali 1 – 5 za całokształt.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*